Miasto i Gmina Wieleń

2 MILIONY DOFINANSOWANIA DLA GMINY WIELEŃ!

W dniu 8 grudnia 2020r. ogłoszone zostały wyniki naboru wniosków w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Jeden z wniosków złożonych przez Gminę Wieleń uzyskał dofinansowanie w wysokości dwóch milionów złotych. Środki te zostaną przeznaczone na inwestycje wodociągowe na terenie Gminy Wieleń. Prace budowlane związane z budową odcinków sieci wodociągowych będą realizowane w latach 2021 -2022.

 

Wyniki oraz szczegóły dotyczące naboru: https://www.poznan.uw.gov.pl/informacje-prasowe/srodki-dla-samorzadow-ramach-rzadowego-funduszu-inwestycji-lokalnych
 
Informacja:
Radosław Janecki
Kierownik Referatu Techniczno- Inwestycyjnego
Urząd Miejski w Wieleniu
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności