Miasto i Gmina Wieleń

Dzień Opiekuna w Gminnym Żłobku

W dniu 05.02.2024 pracownicy Gminnego Żłobka w Wieleniu obchodzili Dzień Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym. Z tej okazji gościliśmy w naszej placówce Panią Burmistrz Elżbietę Rybarczyk oraz dyrektora Samorządowej Administracji Oświatowej Pana Przemysława Grześkowiaka. 

Gminny Żłobek w Wieleniu działa już od prawie trzech lat,  składa się z dwóch oddziałów. Każdy z nich oferuje profesjonalną opiekę dzieciom od 4 miesiąca życia do 3 lat. Uruchomienie Gminnego Żłobka było niebywale ważne, ze względu na rozwój dzieci oraz aktywizację zawodową ich rodziców.  Pracownicy Gminnego Żłobka w codziennej pracy z dziećmi dbają o nie, karmią, przebierają, opiekują się i bawią się z nimi, przekazują ważne informacje o świecie, stwarzają im baśniową atmosferę, po prostu kochają dzieci. Nasze Ciocie obchodziły swoje święto i bardzo im dziękujemy nie tylko za wielkie zaangażowanie, ale też za serce, które dają dzieciom.

Serdecznie dziękujemy gościom za miłe słowa, docenienie trudu, poświęcenia i zaangażowania, które wkładamy w codzienną pracę z naszymi podopiecznymi. 

 


Monika Graś

Dyrektor Gminnego Żłobka w Wieleniu

Galeria zdjęć

20240205_091705 20240205_090952 20240205_090840 20240205_090947 20240205_091015 20240205_091029 20240205_091051 20240205_091105 20240205_091115 20240205_091142 20240205_091408 20240205_091432 20240205_091436 20240205_091445 20240205_091450 20240205_091503 20240205_091505 20240205_091511 20240205_091516 20240205_091526(0) 20240205_091532(1) 20240205_091536 20240205_091537 20240205_091721
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności