Miasto i Gmina Wieleń

Nagrody dla absolwentów

Nagrody dla absolwentów

 


Dzień zakończenia roku szkolnego jest okazją do wręczenia nagród dla najlepszych absolwentów klas ósmych. W bieżącym roku szkolnym kryteria, które stawia Uchwała Nr 274/XX/2021 Rady Miejskiej w Wieleniu z dnia 24 lutego 2021 r. w sprawie zasad udzielania nagród Burmistrza Wielenia, za osiągnięcia w nauce uczniom szkół, dla których organem prowadzącym jest gmina Wieleń, spełniło 5 uczniów szkół podstawowych. Nagrody finansowe Burmistrza Wielenia wraz z listami gratulacyjnymi otrzymali:

 

- Jan Mikołaj Pita absolwent Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie Wielkim;

- Maria Szymańska absolwentka Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach;

- Magdalena Pauszek absolwentka Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu;

- Zuzanna Maria Stefaniak absolwentka Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu;

- Hanna Świtoń absolwentka Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu.

 

 

Elżbieta Rybarczyk - Burmistrz Wielenia w obecności Jana Graczyka – Zastępcy Burmistrza, Przemysława Grześkowiaka - dyrektora Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu, Iwony Błachni - dyrektora Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie Wielkim, Joanny Ignaszak - dyrektora Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach, Magdaleny Ryżek - dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu oraz Jerzego Kośmidra - dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła w Wieleniu pogratulowała dotychczasowych osiągnięć na niwie edukacji. Burmistrz Wielenia życzyła, aby absolwenci w całym dorosłym życiu kierowali się przekonaniem, iż sumienna i rzetelna praca przynosi bardzo dobre wyniki. Osobne słowa podziękowania Burmistrz Wielenia skierowała do rodziców absolwentów, którym życzyła wielu nowych sił w działaniach wspierających dalszy rozwój dzieci oraz radości płynącej z ich sukcesów.

Wszystkim absolwentom szkół podstawowych życzymy trafnych i satysfakcjonujących wyborów oraz dalszego rozwoju na kolejnym etapie kształcenia.

 

Przemysław Grześkowiak

Dyrektor Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu

Fot. L. Kuźmar

 

 

 

Galeria zdjęć

nagrody dla uczniow2025 (33) nagrody dla uczniow2025 (1) nagrody dla uczniow2025 (2) nagrody dla uczniow2025 (3) nagrody dla uczniow2025 (4) nagrody dla uczniow2025 (5) nagrody dla uczniow2025 (7) nagrody dla uczniow2025 (8) nagrody dla uczniow2025 (9) nagrody dla uczniow2025 (10) nagrody dla uczniow2025 (11) nagrody dla uczniow2025 (12) nagrody dla uczniow2025 (13) nagrody dla uczniow2025 (14) nagrody dla uczniow2025 (15) nagrody dla uczniow2025 (16) nagrody dla uczniow2025 (17) nagrody dla uczniow2025 (18) nagrody dla uczniow2025 (19) nagrody dla uczniow2025 (20) nagrody dla uczniow2025 (21) nagrody dla uczniow2025 (22) nagrody dla uczniow2025 (23) nagrody dla uczniow2025 (24) nagrody dla uczniow2025 (25) nagrody dla uczniow2025 (26) nagrody dla uczniow2025 (27) nagrody dla uczniow2025 (28) nagrody dla uczniow2025 (29) nagrody dla uczniow2025 (30) nagrody dla uczniow2025 (31) nagrody dla uczniow2025 (32)
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności