Miasto i Gmina Wieleń

Pracownia informatyczna w nowej odsłonie

We wtorek 12 października br. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach odbyło się symboliczne przekazanie do użytkowania odnowionej pracowni informatycznej. W otwarciu uczestniczyli: Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Wieleniu Marek Doczekalski, Przemysław Grześkowiak dyrektor Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu, Sołtys wsi Miały Henryk Korpys oraz Julia Adamska uczennica klasy V reprezentująca społeczność szkoły w Miałach. W ramach zadania przeprowadzono kompleksowy remont sali zajęciowej, wyposażono ją w 14 nowych laptopów oraz wykonano 7 podwójnych nowych stołów uczniowskich wraz z biurkiem dla nauczyciela. Bez wątpienia, za sprawą tych udogodnień, uczniowie szkoły zyskają większą możliwość rozwijania umiejętności i zainteresowań informatycznych. Obecna pracownia może być również wykorzystywana do prowadzenia innych zajęć lekcyjnych.

Przemysław Grześkowiak

SAO Wieleń

Galeria zdjęć

foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5 foto 6 foto 7 foto 8 foto 9 foto 10 foto 11
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności