Strona główna
Galeria
Jednogłośne absolutorium dla Burmistrz Wielenia - Elżbiety Rybarczyk, XXIII Sesja Rady Miejskiej w Wieleniu, 28.06.2021 r. (fot. A. Graś, H. Forbrich)
Poprzednia
Następna
Jednogłośne absolutorium dla Burmistrz Wielenia - Elżbiety Rybarczyk, XXIII Sesja Rady Miejskiej w Wieleniu, 28.06.2021 r. (fot. A. Graś, H. Forbrich)
Powrót
Udostępnij
Poprzednia
Następna