Strona główna
Galeria
Pożegnanie Pani Elżbiety Tecław, nauczycielki odchodzącej na emeryturę (SP nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu); 25.06.2021 r., fot. A. Pawełczyk
Poprzednia
Następna
Pożegnanie Pani Elżbiety Tecław, nauczycielki odchodzącej na emeryturę (SP nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu); 25.06.2021 r., fot. A. Pawełczyk
Powrót
Udostępnij
Poprzednia
Następna